Fericirea din cutia de pantofi

Spectacolul “Seara Corurilor de Tineret” face parte din proiectul “Fericirea din cutia de pantofi”, proiect prin care strangem donatii in jucarii, fructe, dulciuri, alimente, hainute pentru 200 de copii defavorizati din mediul rural.
Intrarea se face pe baza de donatie.
Organizatori: Clubul Fabrica de Voluntari si Clubul Sustine Artistii Ieseni de la CCS Iasi, Asociatia Culturala Moldavia

Daca doriti sa participati la acest spectacol, in calitate de artist (COR) va rugam sa va inscrieti!
Reguli de participare:
1. 2-3 colinde, maxim 10 minute program
2. sa completati lista de participanti la intrarea in spectacol
3. sa promovati evenimentul

Spectacolul se va desfasura in Sala Gaudeamus, joi 13 decembrie, ora 20.
Daca vor fi mai multi doritori vom face inca un spectacol de la ora 18 in Sala Dublin

formular de inscriere

13 Decembrie sosește cu un spectacol extraordinar de Crăciun, atât corurile studențești cât și corurile liceenilor vor aduce spiritul Crăciunului in inimile voastre.
Intrarea se va face pe bază de donații (jucării,rechizite, dulciuri etc.) care vor ajunge la copii defavorizați din mediul rural.
Tu cui dăruiești un zambet mare cu un gest mic? Noi îți dam ocazia.

Gala tanarului iesean 2018
Mapping Youth's Health - Follow-up activities